Organizasyonlar

Renkerlin ve Işığın Büyüsü İçinde...

MASALLARI ARATMAYACAK DAVETLER

Baby Shower

Bebeğinin dünyaya gelmesine kısa süre kala stresi bir hayli artmış anne adayımıza moral ve destek vermek için, profesyonel hizmet anlayışımızla hazırlamış olduğumuz partimize davetlisiniz... 

Bir Baby Shower’ın kırk yıl hatırı vardır ;) 

Kına

Her gelinin en özel anılarıdır. Kına gecesinde prensesler gibi hissetmek istiyorsanız, sizinle ilgilenecek harika bir ekibe ihtiyacınız olabilir!

Nasıl bir kına hayal ediyorsunuz? En sevdiğiniz renk, en sevdiğiniz müzikler, en sevdiğiniz çiçekler ve aklınıza gelen her şey... Bizimle paylaşmanız yeterli!

Hayallerinizin gerçekleşeceği o mutlu güne geldiğinizde, dostlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte harika bir kına gecesi geçirmeniz için Melodi Düğün Salonları, sizlere rüya gibi bir kına organizasyonu sunuyor.

 

Düğün

Düğününüzde prensesler gibi hissetmek istiyorsanız, sizinle ilgilenecek harika bir ekibe ihtiyacınız olabilir!

Nasıl bir düğün hayal ediyorsunuz? En sevdiğiniz renk, en sevdiğiniz müzikler, en sevdiğiniz çiçekler ve aklınıza gelen her şey... Bizimle paylaşmanız yeterli!

Hayallerinizin gerçekleşeceği o mutlu güne geldiğinizde, dostlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte harika bir kına gecesi geçirmeniz için Melodi Düğün Salonları, sizlere rüya gibi bir düğün organizasyonu sunuyor.

Sünnet

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmacak özel günleri arasında olan sünnet düğünlerini unutulmaz kılmak ve görkemli bir sünnet organizesyonu gerçekleştirmek için buradayız. hem çocuğunuzun, hem de konuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmeleri için palyacodan sihirbazai havai fişek gösterisinden sünnet tahtına, balon süslemeden kumaş süslemeye, ikram hizmetinden müzik grubuna kadar tüm seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Bu özzel günü ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğraf ve video çekimi de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Tüm misafirlerimizle çektireceğiniz fotoğraflar, ömür boyu güzel bir hatıra olarak kalacaktır.

Gelin Düğün Tarihinizi Seçelim ...